نرم افزار حضور غیاب

نرم افزار حضور غیاب

نرم افزار حضور غیاب

Blog Article

قفل‌های کارتی ممکن است نسبت به قفل‌های مکانیکی هزینه‌ی زیادتری داشته باشند اما نسبت به قفل‌های مکانیکی هزینه‌ی نگهداری کمتری دارند و یک عمر برایتان کار می‌کنند و از امنیت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند.
پس استفاده از قفل‌های دیجیتالی هم مقرون به صرفه است و هم استفاده از آن‌ها بسیار سریع و آسان انجام می‌شود.
این نوع قفل کارتی هتل، راهکاری بسیار آسان برای راحتی مسافران جهت ورود به اتاق در هتل است که به وسیله‌ی نرم افزارهای مخصوص، مسافران می‌توانند از آن استفاده کنند.
همانطور قبل‌تر گفتیم، داشتن آسایش و امنیت از مهم‌ترین خواسته‌ها و نیازهای انسان است که برای داشتن آن دست به هر کاری می‌زند.
شرکت جهان گستر پارس قصد دارد تا دستگیره‌های اثر انگشتی را به منظور ایجاد امنیت برای افراد در محیط کار و خانه، با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت وارد بازار کند و خدمات قبل از فروش و پس از فروش و حتی خدمات حین خروش نیز برای مشتری در نظر گرفته است.
درست است که دستگاه حضور و غیاب باید نزدیک درب ورودی باشد تا همه به آن دسترسی و دید کامل داشته باشند ولی به این نکته هم باید توجه داشته باشید که این دستگاه‌ها باید در جایی قرارداشته باشند که که وقتی افراد به آن می‌رسند، حداقل ۳۰ ثانیه از ورودشان به شرکت گذشته باشد و دمای بدنشان با دمای محیط هماهنگ شده باشد.
چرا که این تفاوت دما ممکن است در روند کار دستگاه‌ها مشکل ایجاد کند به‌ویژه در دستگاه اثر انگشتی که مستقیما با دمای بدن ما در ارتباط است.
دستگاه‌های شرکت جهان گستر پارس از نوع indoor هستند و از آنجایی که این دستگاه‌ها در برابر دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی اشعه نور خورشید و سایر عوامل و شرایط جوی مانند بارندگی مقاوم نیستند، نمی‌توان آن‌هارا در فضای بیرونی شرکت نصب کرد.
دستگیره‌ دیجیتالی در انواع مختلفی مانند کارتی و اثر انگشتی در بازار وجود دارد که هر فرد با توجه به نوع نیازش از نمونه مورد نظر استفاده می‌کند.

Report this page